Inwestowanie w siebie samego najlepsza inwestycja?

Zastanawiałeś się kiedyś w co najlepiej inwestować? Ja z tyłu głowy słyszę głos nieśmiało mówiący złoto. Może i złoto jest niezłym interesem ale czy na pewno najlepszym? Inwestowanie w samego siebie może zwrot z inwestycji przejdzie nasze najśmielsze oczekiwania?

Może… wszystko zależy na co przeznaczymy nasz kapitał. Inwestowanie w siebie samego daje wysoki zwrot z inwestycji pod warunkiem, że nasz kapitał ulokujemy w tej dziedzinie naszego życia w której trzeba. O czym mówię? Na przykład: inwestowanie w siebie samego nie nazwał bym wypad na zakupy.

Kapitał szybko się rozejdzie to prawda ale czy nam coś TRWAŁEGO z tego pozostanie. Raczej nie! Solidny zwrot z inwestycji może przynieść nam kurs np. z rozwoju własnej osobowości, wiedzy na temat giełdy i wiele innych przydatnych kursów. Inwestowaniem w siebie nie nazwał bym też drogich wakacji zagranicznych.

Dlaczego? To proste, jaki będziesz miał zwrot z inwestycji kolego? No jaki? Kapitał szybko upłynniony na drinkach i drogich hotelach? To o to chodzi? Nie to nie to. Więc jeżeli tak chcesz wydać swoje pieniądze to przynajmniej nie oszukuj siebie samego i nie nazywaj tego inwestycją.